RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Slow Time

Slow Time Dinle, Canlı Slow Time Dinle

Slow Time Dinle. Lütfen Canlı Slow Time Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Slow Time Hakkında

‘’Kalbinin Sesi’’ sloganıyla yola çıkan kanalın pek çok ilde frekansı olmakla birlikte, her kesimden insanın kalbine dokunmayı başarmıştır. Daha çok Türkçe pop şarkıların yayınlandığı bu kanalda, duygu yüklü ve içli tüm parçaların çalındığı kısacası aşkı sevenlerin bir araya topladığı yegane radyo istasyonudur, slow time.

Kadir Çetin yönetmenliğinde programların oluşturulduğu bu kanalda, slow müzik ağırlıklı yayınlar yapılmaktadır. 2010 yılında kurulmasına rağmen pek çok insanın hemen benimsediği bu kanal, samimiyetiyle, aşka ve aşığa verdiği değer ile daha çok uzun yıllar yayın hayatına devam edecektir. Radyo dinle ki işte bunlar arasında yerini al. Bu da aynı görüşte olduğun tüm müzik severlerle bir araya gelme ve belki de tanışma imkanını sana sunar.

Canlı Slow Time Dinle

Canlı radyo dinle, sana sunduğu fırsatlardan yararlan. Öyle ki direktör Kadir Çetin, Cuma akşamları ‘’Aşkını İtiraf Et’’ programıyla da dinleyiciyle buluşmaktadır. 91.2 frekansıyla günün her saati sizleri bekleyen bu slow parçaları kaçırmamanız, adeta sizlere terapi uygulayan bu şarkılardan ayrılmamanız ve radyo dinle dendiğinde bu kanaldan kopmamanız bizce bir tavsiyedir.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020