RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Radyo D

Radyo D Dinle, Canlı Radyo D Dinle

Radyo D Dinle. Lütfen Canlı Radyo D Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Radyo D Hakkında

Türkiye’de özel radyoculuğun öncülerinden biri olan Radyo D hazırlamış olduğu Türkçe pop tarzındaki programlar ile sevenlerine sesleniyor. Gündemin nabzını tutan pop tarzın doruğa çıktığı bu radyo frekansı 1996 yılında yayın hayatına başladı. Doğan Medya Grubu’na bağlı olarak yayın yapan bu frekansta eğlence, gündem, müzik bir arada sunuluyor. Özel bir kanala bağlı olarak karşımıza çıkan bu radyo kurulduğu günden bu yana her sene dikkat çekici programlar yaparak geniş bir dinleyici kitlesine sahip oluyor. Asıl adı Radyo Doğan olan bu kanalda gündem haberleri de sunulduğu için sadece müzik kanalı olarak değil hayata dokunan bir kanal olarak da dinleyici kitlesini genişletiyor.

Radyo D’nin Geçmişi

Yayın tarihine her ne kadar 1996 yılında başladığını söylesek de 1994 yılında Radyo Kulüp adı ile yayına başlayan Radyo D iki yıllık süreden sonra ismini değiştirerek bugünkü halini almıştır. Pop müzik çizgisinden ayrılmayan bu radyo insanların gündelik hayattan habersiz kalmamaları için daha sonraları saat başı haber kuşağı sunarak dinleyicilerine farklı bir yayın imkânı da vermiştir. Radyo kanalı olarak Türkiye’de 33 merkezde FM barındırdığı için herhangi bir çekim sorunu ile de karşılaşmayacağınız bu frekansta can sıkıntınızı alacak ve sizi radyoya bağlayacak kalitede programcılar bulabilirsiniz. Avrupa’da ve tüm dünyada yayın yapabildiği için yurt dışında dahi bu radyo kanalından yapılan yayınları dinleyebilirsiniz.

Radyo D’de Dakikalar Hızlı Geçer!

İstanbul merkezli olarak program yapan bu radyo kanalı R1 ulusal yayıncılık radyo lisansına sahip olması ile de yayınlarını pop müzik şeklinde gerçekleştirmektedir. Stüdyolarında dünyanın en ileri otomasyon sistemlerini kullanan Radyo D, modern bir yayıncılık anlayışını benimseyerek geleneksel müziğin dışında modern diyebileceğimiz tarzlar da sunmaktadır. her yaştan ve her kesimden insana hitap ettiği için pop müzikle harmanlanan yapısı sayesinde bu radyo kanalı Türkiye’de en fazla dinlenen kanallar arasında yerini almıştır. Polat Labar, Sarı Şeker Sema, Sunny, Esen Kayar, Hakan Eren, Fatih Uslu, Yağmur Gümüşyay, Şeyma ve Güven Erkin Erkal gibi programcıları ile Radyo D dinleyicilerine farklı tarzları sunmaya devam etmektedir.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020