RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Radyo Alaturka

Radyo Alaturka Dinle, Canlı Radyo Alaturka Dinle

Radyo Alaturka Dinle. Lütfen Canlı Radyo Alaturka Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Radyo Alaturka Hakkında

İstanbul merkezli kurulumuyla genellikle büyük yaşlardaki insanlarımıza hitap ederek, günün her saati Türkiye’ye damgasını vurmuş şarkıların yayınlanmasıyla akışını sürdürmektedir. Radyo dinle,özellikle alaturka müziğin sevdalısı isen.

Geniş arşivi bulunan radyo alaturka,1900’lü yıllarda üretilmiş ve oldukça sevilmiş olan, unutulmayan şarkılarını günün her saati yayınlayarak dinleyiciyi ihya etmektedir. Gönüllerde taht kurmuş bu şarkıların, hangisinin önce çalınacağına ise dinleyicilerin karar vermesi mümkündür. Bir telefon mesajı ile programı sunan dj’e istedikleri parçaları söyleyen alaturka müzik sevdalıları, yeri gelir yayın akışını da kendileri belirler.

Canlı Radyo Alaturka Dinle

Milli duygulara en güzel bir biçimde sahip çıkan bu kanal, sadece alaturka şarkıların unutulmamasını değil aynı zamanda bu duayenlerin de yediden yetmişe tüm insanlara tanıtılıp sevdirilmesini amaç edinmiştir. Bunu da en iyi olarak dinleyicileriyle yapmaktadır. Bu yüzden sen de radyo dinle.

Günün her saati yayın akışını takip etmek için ise canlı radyo dinle ve keyfine bak. Bunun içinse ‘’www.radyofmdinle.com’’ adresine girmek yeterli olacaktır. Geçmişten günümüze miras sloganıyla hizmetlerinin altında büyük bir anlam barındıran yegane kanaldır.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020