RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Pal FM

Pal FM Dinle, Canlı Pal FM Dinle

Pal FM Dinle. Lütfen Canlı Pal FM Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Pal FM Hakkında

2007 yılında yayın hayatına başlayarak Türkçe müzik keyfi sunan Pal FM İstanbul merkezli yayınlar yapmaktadır. Müziğin Türkçesi sloganı ile yayın hayatına dahil olan bu radyo kanalı Pal Medya ve ACP Medya tarafından yönetilmektedir. 99.2 frekansından dinleyicilerine seslenen bu kanalda günün her saati müzik yayını yapılmaktadır. Pal Station olarak yabancı yayınların yapıldığı radyo kanalı ile de kardeş olan bu frekans Türkçe şarkılar ve hit parçalar sunduğu için oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Türkçe pop müziğin daha sık karşımıza çıktığı bu radyoda slow tarza ya da farklı tarzlara da hitap eden programlar yapılmaktadır.

Pal FM Dinlemek Ayrıcalıktır!

İnternet üzerinden de yayın yapan Pal FM Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde dinlenebildiği gibi internet bağlantısı ile dünyanın da farklı noktalarından dinleyicilerine seslenebilen bir frekans olmuştur. Pal radyosu dinleyicilerine sürekli müzik ziyafeti sunmanın yanında hazırlamış olduğu müzik dünyasından haber ile de beğeni toplayan bir radyo kanalı olmaktadır. Farklı programlara ve kaliteli djlere de sahip olan bu radyo kanalı internet sayfası üzerinde birçok şarkıyı dinleyebilme imkânı verdiği gibi foto galeriler, podcastler, videolar gibi farklı seçeneklerde sunmaktadır. Teknolojinin son noktaya geldiği dijital alt yapı sistemlerini kullanan bu frekans kaliteli yayın yapmak adına hummalı bir çalışma yürütmektedir. Yüksek ses kalitesi ile dinleyicilerini buluşturan bu kanalda sayısı değişen programcılar ile yayın hayatına devam etmektedir.

Pal Dünyasında Neler Var?

Pal radyosunda Aykut Balcı Pal Sabah programı ile dinleyicilerine sabah saatlerini eşsiz kılacak müzikler sunuyor. Hemen arkasından Kurtuluş Buğday’da öğlen saatlerine en güzel yayınlarını hazırlayarak sunuyor. Öğlenin en yorucu saatleri denilebilecek dakikalardan sonra rahatlatıcı tarzı ile birlikte Fikret Kocamaz yayına giriyor. Hafta içi en sıkı denilebilecek zamanlarda ise size enerji kazandıracak yayınları ile Kaan Gökman yayında oluyor. Akşama doğru ise hafta içi yayında olan Çokemel programının sunucusu Emel Yalçın dinleyicileri ile buluşuyor. Akşam 22’den sonra ise DJ Festo Pal Mix programı ile harika müzikler sunmaya devam ediyor. Müziksiz yaşayamam diyorsanız Pal FM’e gelebilirsiniz.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020