RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Ostim Radyo

Ostim Radyo Dinle, Canlı Ostim Radyo Dinle

Ostim Radyo Dinle. Lütfen Canlı Ostim Radyo Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Ostim Radyo Hakkında

Türkülere Can Veren Radyo sloganı ile yayın hayatına başlayan ve Ankara’dan yayın yapan Ostim Radyo, Türk Halk Müziği ile dinleyicilerine eşsiz dakikalar yaşatan adreslerden biridir. Türkülerin dillenip konuştuğu Türk Halk Müziği’nin gerçek anlamını bulduğu radyo yayınlarından biri olan bu frekansta kesintisiz müzik keyfi sunulmaktadır. Yeni çıkan müziklerden anlamıyorum, her türkünün bir hikâyesi var diyenlerin adresi olan bu radyo oldukça güçlü bir ekip tarafından hazırlanıyor. 96.0 frekansından dinleyicileri ile buluşan bu radyo kanalı ilk çıktığı zamanlarda popüler müzik türleri ile yayı hayatına başlamıştı ancak zamanla tarzını değiştirerek türkülerden ve Türk Halk Müziği’nden seçmeler ile dinleyicilerinin kulaklarının pasını silmeye başladı.

Türkü Severler Bu Frekansta! (Ostim Radyo)

12 yıldır radyoculuk serüveninde her zaman seviyeli, gelenek ve göreneklere saygılı bir program anlayışını benimseyen Ostim Radyo, yine aynı çizgiden ayrılmadan müzik severlere seslenmeyi amaçlamaktadır. Gelenek göreneklerimizi, geçmişimizi ve bizi biz yapan değerleri hatırlatan bir radyo kanalı olmaya çalışan bu frekans gelişen dünya düzenine karşı geçmişten gelen güzellikleri savunması ile de kültürel aktarımın en önemli parçalarından biri olmakta. Geleneği modernlikle harmanlayarak gençlere türküleri sevdiren bir adres olmaya çalışan bu frekansta her yöreye ait türküleri dinlemek mümkün. Hayatlara kazınan türküleri ile dinleyicileri mest eden bu türkü adresinde zaman geçirmek geçmişe yolculuk yapmak gibi.

Geçmişe Gönül Verenler Ostim Radyo’da!

En anlamlı yöresel müziklerin buluştuğu adreslerden olan Ostim, yayın hayatına istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Okan Bozkurt’un Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı bu frekansta türkülere gönül vermiş programcılarda yer alıyor. Kesintisiz türkü keyfine doymak isteyenler için hazırlanan bu programda araya uzun uzadıya konuşmalar katılmıyor ve dinleyiciler müziklerle iç içe geçiyor. Canınız sıkıldığında ya da sevinçli olduğunuzda sizinle aynı duyguları taşıyan türkülerle bir araya gelmenizi sağlayan bu adres bir süre sonra bağımlılık yapıyor. Kendinizden geçeceğiniz ve farklı dünyalara dalıp türküleri yaşayacağınız bu frekans kendi resmi internet sitesi http://www.ostimradyo.com/ ve bizim sitemizden de yayınlarını yapmaya devam ediyor. İnternet sayfasında ayrıca gündemden haberlere de yer veren Ostim radyoyu dinlemeden geçmeyin. Olurda sitemizdeki tüm alternatif yayınlara rağmen dinleyemiyorsanız https://www.google.com.tr/search?hl=t… bağlantısını kullanarak başka alternatifler arayabilirsiniz.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020