RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Moral FM

Moral FM Dinle, Canlı Moral FM Dinle

Moral FM Dinle. Lütfen Canlı Moral FM Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Moral FM Hakkında

1993 yılında yayın hayatına başlayarak Türkiye’nin köklü radyo kanallarından biri olan Moral FM yapmış olduğu farklı yayınlar ile dinleyicilerine farklı dakikalar yaşatıyor. Bununla da kalmayan Moral radyosu Türkiye’nin ilk özel haber- yorum frekansı olarak da kayıtlara geçmiş bulunuyor. Karasal yayın olarak Türkiye’nin %85 kadarına yayın yapan bu radyo kanalı karma programları sayesinde oldukça geniş bir dinleyici kitlesine de ulaşabiliyor. Dünya üzerinde Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere üç kıtada da yayın yapabilen bu radyo kanalı internet sayfası üzerinden de bütün dünya üzerinden yayınlarını gerçekleştiriyor. İstanbul merkezli olan bu radyo günün 24 saati kesintisiz bir radyo keyfi sunuyor.

Moraliniz Bozuksa Moral FM Dinleyebilirsiniz!

Dini yayınların yanı sıra edebiyat, dünya, kültür, sağlık gibi pek çok alanı bir araya getiren Moral FM insanlara moral verecek derecede iç açıcı programlar yapıyor. Dini içeriklerin daha fazla olduğu ancak her yaştan insana hitap eden yapısı ile dikkat çeken bu programda sıkıntılarınızı unutabileceğiniz türküler, öyküler ve sohbetlerde bulunuyor. Türkiye’nin köklü radyolarından biri olmasından dolayı programcıları da Türkiye’ye mal olmuş önemli şahsiyetlerden oluşuyor. Kitap yazarlarına ya da tarihçilere rastlayacağınız bu frekansta alanında uzman kişilerden bilgiler almanın farkını yaşayabileceğiniz gibi farklı görüşlere sahip kişilerden programlar dinleyerek de düşünce dünyanızı zenginleştirebilirsiniz.

Her Güne Özel Moral!

Moral FM olarak yaptıkları programlar nedeniyle toplumda bazı eleştirilere maruz kalsalar da yollarından dönmeyecek ve ‘’Kâbe eksenli olarak çalışmaya devam edecek bir grup’’ olarak kendilerini ifade eden bu kanal dini anlamda insanları doygunluğa ulaştıracak programlar hazırlıyor. Büyük bir emekle ve dolu dolu geçirilmesi hedeflenen her gün yeni bir program çabasında olan bu kanalda sadece dini, kültürel ya da tarihi konular yer almıyor. Aynı zamanda gündemdeki haberleri de dinleyebileceğiniz bir ortam hazırlayan bu frekansta vaktinizin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Türkiye’nin nadide seslerini ve kalemlerini bir araya getirmesinden dolayı dinlemeye değer bir radyo kanalı olarak görülen Moral radyosu 105.0 frekansından yayın yapıyor. Moral bulmak istediğinizde frekansa bağlanmanız yeterl. Eğer son olarak moral fm’in resmi sitesi olan http://www.moralfm.com.tr/ adresinden de dinleyemiyorsanız, https://www.google.com.tr/search?hl=t… linkine tıklayarak bizim sitemizden başka alternatifler arayabilirsiniz.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020