RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Karadeniz FM

Karadeniz FM Dinle, Canlı Karadeniz FM Dinle

Karadeniz FM Dinle. Lütfen Canlı Karadeniz FM Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Karadeniz FM Hakkında

Adından da anlaşıldığı gibi yöresel radyolardan biri olan Karadeniz FM, 1994 yılından bu yana yayın yaptığı için oldukça köklü bir yapıya sahiptir. Sadece yöresel Karadeniz müziklerini değil farklı tarzları da bünyesinde toplayan yapısı ile harika bir program akışı yakalayan bu radyo kanalı dinleyici sayısını da farklılıklara hitap ederek her geçen gün artırmaktadır. Canınız sıkıldığında farklı dünyalara dalarak müzik keyfini yakalamak istediğinizde tercih edeceğiniz bu adreste kendinize özel programlar da bulabilirsiniz. Sahibi ACP Medya olan bu radyonun merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. ‘’Senin Radyon’’ sloganı ile yola çıkan Karadeniz’in güçlü kanallarından olan bu radyo her gün farklı saatlerde programlar sunarak dinleyicilerini kendine bağlıyor.

Karadeniz Türküleri İle Yöresel Dakikalar

Karadeniz türküleri ile buluşmak istediğinizde açabileceğiniz en kaliteli radyo kanallarından olan Karadeniz FM sadece Karadeniz türküleri değil arabesk müzik, Türk pop müziği ve Türk sanat Müziği gibi türleri de sunduğu için seveceğiniz adreslerden biri olmaya emin adımlarla ilerliyor. Karadeniz türkülerindeki içe dokunan ezgileri ve diğer müzik türlerinin karmasını bir arada bulacağınız bu frekansta aynı müzik tarzından sıkılmak yerine farklı yemekler deneyen insanların ruh halini yaşayabilirsiniz. Sadece farklı müzik tarzlarını bir araya getiren bir platform olarak değil müzikli eğlence programları ile de dikkat çeken bu radyoda dinleyiciler için dünyayı bir süreliğini unutmalarını sağlayacak müzik dolu dakikalar sunuluyor.

Karadeniz’in Lider Radyosu Karadeniz FM

Karadeniz radyosu olarak bakıldığında yöresel bir radyo olarak görülen bu kanal aslında Türkiye çapındaki istatistik verilerine bakıldığında Karadeniz radyoları arasında birinci sırada, bölgesel radyolar sıralamasına bakıldığında 3. sırada, Türkiye’de dinlenen radyolar arasında ise ilk 10’a girmektedir. Başarılarını gün geçtikçe artıran bu radyo kanalı Pal FM, Radyo Seymen, Radyo City ve Radyo Bilyoner gibi radyolarla da kardeş radyo olarak görülüyor. 98.2 frekansından müzik severlere seslenen bu radyo kanalında Onur İle Show Time, Ayşe İle İstek Hattı, Lahana Mustafa, Şakir ile Ada Vapuru, Müge’nin Oltası, Meltem Mendi, Musti Show, Ceyhun Şişmanoğlu gibi çeşitli programlardan oluşuyor. Hafta sonu ise farklı programlar ile Karadeniz ‘in radyosu sizlerle buluşuyor.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020