RadyoFmDinle.com

Tüm Radyolar » Baba Radyo

Baba Radyo Dinle, Canlı Baba Radyo Dinle

Baba Radyo Dinle. Lütfen Canlı Baba Radyo Dinlemek için Play ▶️ butonuna basınız.

Baba Radyo Hakkında

Sabahları uyanmakta zorluk çektiğimizde ya da canımız sıkkın olduğunda duygularımızdan anlayan ve bizleri birkaç dakikalığına başka dünyalara götüren radyo programları her geçen gün farklı programları ile bizleri kendine çekiyor. Bu programlarından biri olan Baba Radyo ise en baba radyo olarak kulaklarımızın pasını silmeye ve kalbimize dokunmaya devam ediyor. Dertleşmek için bir dost aradığınızda sizlere arabesk ve fantezi müzik keyfi sunacak olan bu adreste çok eğleneceksiniz. 4 Mayıs 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve genel merkezi İstanbul’da olan bu radyo Best Medya’ya bağlı olarak yayınlarını gerçekleştiriyor. Yayın hayatına başlamadan önce birkaç isim değiştiren bu frekansın tarihine gelin birlikte bakalım…

Baba Radyo Nasıl Baba Radyo Oldu?

‘’Aşkı Yaşatan Radyo’’ sloganı ile yola çıkan bu radyo frekansı ilk olarak Radyo 1 adıyla karşımıza çıktı. Ancak bir süre sonra bu ismi beğenmeyen radyonun adı ‘’Radio Hot’’ oldu ve müzik hayatına kaldığı yerden devam etti. Tabi bu isimde bir süre sonra değiştirildi ve ‘’Baba Radyo’’ adı ile bu frekans yeniden hayatımıza katıldı. Adı her ne kadar değişse de arabesk, taverna, Türk Sanat Müziği ve fantezi tarzda aklımıza gelen ilk radyolardan biri oldu. Best FM bünyesinde yayın hayatına başlayan bu radyo kanalı aşk yoğunluklu şarkılar sunması ile dikkat çekiyor.

Her Aşkın Şarkısı Baba Radyo’da!

Her aşka özel şarkılar sunduğu gibi dinleyenlerine de popüler olan ya da gizli saklı kalmış pek çok parçayı sunuyor. Aklınıza sevdiğiniz geldiğinde ya da kalbiniz uzaklara gitmek istediğinde dinleyebileceğiniz nadide yayınlardan olan bu Baba Radyo’da yer alan programcılarında hoş sohbetlerine ortak olacaksınız. Oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Baba Radyo hafta içi ve hafta sonu programları ile sizlere farklı bir müzik ziyafeti sunmaya çalışıyor. Ahmet’le Baba Nağmeler, Jale Devri, Altan Vakti, Umut’la Keyfekeder gibi programları olan bu kanalı sitemizden veya İstanbul 105.6 frekansından da dinlemeye başlayabilirsiniz. Baba müziklerin dünyasında yer almak isterseniz bir deneyin derim.


Bu radyoyu sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetleFacebook'ta PaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin
Copyright © RadyoFmDinle.com - 2020